Jdi na obsah Jdi na menu
article preview

Požár garáže ve Lštění

23.10.2022 ve 14:15 hodin, na žádost KOPISu, vyjela  jednotka SDH Koloveč na požár nízké budovy do obce Lštění.

Jednalo se o požár kůlny s garáží v zahrádkářské oblasti obce Lštění. Po příjezdu na místo události již zde zasahovala jednotka z Blížejova a místní dobrovolný hasiči. Na místě byla zřízena kyvadlová doprava vody z nedalekého rybníku. Z důvodu rozsáhlého požáru celého objektu, se podařili zachránit pouze 2 osobní automobily, které majitel před příjezdem hasičů stačil z dřevěné garáže vyvézt. Ostatní vybavení objektu se již bohužel zachránit nepodařilo.

Ke zranění osob nedošlo a příčina požáru je v šetření.

Naše jednotka zasahovala s CAS Volvo 1+5 a s CAS Š706, dalšími zasahujícími jednotkami byly HZS Staňkov, SDH Blížejov, SDH Osvračín, SDH Lštění.

Foto ZDE