Výroční valná hromada SDH Koloveč 2019

V sobotu 11. ledna jsme v kolovečském kulturáku vyhodnotili hasičský rok 2019 na Výroční valné hromadě SDH Koloveč.

Uplynulo pětileté funkční období, proto jedním z bodů valné hromady byly volby výboru SDH Koloveč na období 2020-2025.

V úvodu valné hromady přivítal starosta SDH Koloveč Radek Vágner všechny přítomné, zejména hosty, mezi kterými byli například starosta městyse pan Pergl, velitel požární stanice HZS Staňkov pan Dopirák a další.

Následovala zpráva starosty SDH o činnosti sboru za uplynulé období, ve kterém byla vyzdvihnuta práce s mladými hasiči.

Také velitel jednotky pan Cozl ve své zprávě kromě výčtu zásahů a práce jednotky zmínil činnost mladých hasičů.

Po zprávě kontrolní komise a pokladníka zvolila členská základna nové složení výboru SDH Koloveč.

V rámci diskuse valné hromady přednesli hosté své zdravice a před závěrečným občerstvením jsme zhlédli videoprojekci, která byla průřezem celého roku 2019 jednotky a sboru hasičů Koloveč.

Videoprojekce ZDE