Jdi na obsah Jdi na menu
article preview

Výroční valná hromada SDH Koloveč 2018

19.ledna 2019 od 18:00 hodin se konala v kulturním domu v Kolovči výroční valná hromada sboru dobrovolných hasičů Koloveč.

 

Valnou hromadu zahájil a řídil starosta sboru Radek Vágner.

V úvodu jsme uctili minutou ticha památku zemřelých členů a pak již následovaly zprávy jednotlivých funkcionářů.

Svou zprávu o stavu sboru přednesl starosta sboru Radek Vágner, s činností jednotky nás seznámil velitel Ing. Lukáš Cozl, Petra Konopová informovala o stavu financí a činnost mladých hasičů prezentovala Kamila Mrázová.

Součástí večera bylo také ocenění dlouholetých a zasloužilých členů sboru.

Na valnou hromadu přijalo pozvání i několik hostů mezi kterými byli například plk.Ing.Václav Petržík za HZS Domažlice, zástupci SDH Domažlice, Folmava, Zíchov, Srbice a další hosté zastupující okolní obce a firmy.

Po ukončení oficiální části proběhla videoprezentace uplynulého roku a pak již následovalo občerstvení a zábava.

 

Foto ZDE