Parnička
14.8.2010 jsme na nádraží v Domažlicích spolu s SDH Domažlice prováděli plnění vodou parní lokomotivu.
Poslední fotografie
Oblíbené odkazy
Statistiky
| Online: | 15 |
|---|---|
| Celkem: | 488842 |
| Měsíc: | 22498 |
| Den: | 1493 |
14.8.2010 jsme na nádraží v Domažlicích spolu s SDH Domažlice prováděli plnění vodou parní lokomotivu.
| Online: | 15 |
|---|---|
| Celkem: | 488842 |
| Měsíc: | 22498 |
| Den: | 1493 |