Jdi na obsah Jdi na menu

Okresní kolo soutěže Plamen

19.5.2012 se konalo v Domažlicích na stadionu Jiskra okresní kolo soutěže Plamen.

Soutěžilo se ve štafetách 4x60 metrů, štafeta CTIF, štafeta požárních dvojic a požární útok.
Z našich dětí se soutěže zúčastnil Petr a Matyáš Dolejš, Vašek Kříž, Matěj Karban, Adam Přibáň, Veronika Mastná, Petra Boudová, Aneta Hajznerová, Tereza Divišová, Monika a Romana Pavlovičová.
Ve většině soutěží jsme se umístili na 2. - 4. místě. Celkové umístění bylo na 3.místě v okrese.
Další soutěží byl přebor jednotlivců, kde bylo také přihlášeno několik našich starších dětí. Nejlépe se umístila Veronika Mastná, které se podařilo zaběhnout čas 16:67 a tím se stala přebornicí okresu Domažlice v dívkách pro letošní rok a získala tak II. výkonnostní třídu.
Ráno zde ještě probíhalo ocenění dětí za výtvarné práce. První místo v kategorii M2 získal Marek Moravec, který postoupil do krajského kola a tam získal třetí místo. V dalších kategoriích se umístil Jakub Petráš, Vít Moravec a Veronika Mastná, kteří byli na druhých nebo třetích místech ve svých kategoriích.