Okrsková soutěž Hradiště

Druhou květnovou sobotu oslavil sbor dobrovolných hasičů Hradiště, výročí 120 let od založení.

Součástí oslav, bylo pořádání okrskové soutěže, které se zúčastnily kromě našeho sboru také sbory ze Srbic, Strýčkovic, Zíchova, Kanic a samozřejmě hostující sbor z Hradiště.
Soutěž začala ve 12:00 hodin nástupem a úvodním slovem zástupce hradišťského sboru. Při té příležitosti byli oceněni zasloužilý členové SDH Hradiště.
Ve 13:00 hodin odstartovala soutěž útoky dětských družstev. Dětská družstva byla rozdělena na přípravku, mladší a starší žáky.
Výsledky soutěže dětí:
Přípravka 1. místo Hradiště
Žáci: 1. místo Srbice, 2. místo Hradiště, 3. místo Koloveč
Po vyhlášení a předání medailí vítězům dětských družstev, začala soutěž dospělých. Zde soutěžilo 11 ženských a mužských družstev.
Výsledky soutěže dospělých:
Ženy:1. místo Srbice, 2. místo Hradiště, 3. místo Strýčkovice
Muži: 1. místo Srbice, 2. místo Strýčkovice, 3. místo hradiště, naše družstvo se umístilo na 5. místě